shes samsung note 4

180 LEK

Shitet nga: erjoni 30 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
shes samsung note 4 ne gjendje shum te mire i mbajtur me xham mbrojtes dhe me kover shum pak i perdorur.
Leaflet
Në fillim