galxy note 4 + karte merie 128G Okazion

330 EUR

Shitet nga: edi 24 Mar 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 890 LEK / muaj

Shes nje galaxy note 4 i blere ne amerike shum i mire mbajtur i perdorur me xham mbrojtes dhe me kellef shoqerihet me nje karte memorje 128.GB dhe te gjithe aksesoret bateria mban njesoj si diten qe esht blere pasi nuk kam lozur me te. Cmimi 330 euro
Leaflet
Në fillim