SAMSUNG S10 5 G MEMORIE 256, I RI

Shitet nga: SAMSUNG GALAXY S10 5G Dje 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy M10
Super telefon Samsung S10 5 G prodhim i 24 Maj 2019 me 8 Giga Ram dhe 256 Giga Memorie TELEFONI ESHTE I RI NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET E VET DHE GARANCI NGA KOMPANIA SAMSUNG , DISPLAY 6.7 INCH 5 KAMERA TELEFONI ME I MIR NE TREG PER 2019 SUPORTON INTERNET TE GJENERATES SE FUNDIT 5G SUPER I SHPEJT KONTAKT EDHE NE
WHATS UP . PER ME TEPER NA GJENI NE FAQEN TONE NE FACEBOOK MOBILE KOREA SHOP OSE NE LINKUN E MEPOSHTEM
➡️ ⬅️
https://m.facebook.com/telefonakorean/?
ref=bookmarks
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim