Okazion!!!Galaxy J7 Pro2017

180 EUR

200 EUR

Shitet nga: Samsung 01 Gush 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsung J7 pro i 2017 64gb ne gjendje shum te mir 2 muaj ka qe esht bler esht brenda garancis.telefoni shoqerohet me karikusin e tij origjinal,kellef dhe kufje nuk ka asnje gervishtje.Per me shum infrm me kontaktoni ne nr e celit0699826477 ose watcap.
Samsung
0699826477
Leaflet
Në fillim