Samsung J7 Pro

Shitet nga: Samsung Sot 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

175 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J7
Shitet Samsung J7 Pro 2017
Super gjendje 10/10.I paster pa asnje gervishtje.Me garanci nga dyqani deri ne Mars 2020.Ram 3Gb,memorie e brendshme 32 Gb,ekrani 5.5" super AMOLED full HD 1080 X 1920 pixels (401ppi density),kamera ballore 13 Mp & kamera kryesore 13 Mp,trupi full alumin,bateria 3600mA zgjat me teper se nje dite, android version 9 One UI version 1.1 (zyrtar).Eshte modeli me i mire i versionit J i prodhuar ndonje here,specifikat e vecanta mund ti shihni tek: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_pro-8561.php
Telefoni eshte mbajtur ne cover dhe me xham mbrojtes cdo dite,ska asnje goditje apo gervishtje thuajse eshte baraz me te riun,shoqerohet me kutine e vet origjinale,karikues,fish usb,kufje,2 cover
Cmimi 175 000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim