Samsung celular tablet smartfone

Shitet nga: Origjinale 16 Nën 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J7
1- Shitet tablet LG G Pad F8.0 me karte sim 4G LTE tableti eshte pothuaj i pa perdorur me kutine e vet origjinale dhe karikuesin e vet origjinal, ka disa cilesi shume te vecanta qe si kane tabletet e tjere te te njejtit cmim si p.sh. 2 porta usb (njera prej te cilave full USB si ne pc apo lap-top), 2 porta per kart sim & kart memorie, buton i dedikuar per multitasking ose multi window, laps per ta bere me te lehte navigimin,klikimin,apo shkrimin gjate punes, 2 kamera 5 & 2 Mp,rezolucioni ekranit HD,hapesira e memories se vete tabletit eshte 16Gigabyte, bateria eshte me shume se fantastike,per me shume shikojini tek:https://www.lg.com/us/tablets/lg-V495-g-pad-f-8.0 Cmimi 100€
2 - Shitet Vodafone Smart III 975 punon edhe me karta te tjera celulare,telefoni eshte i paster dhe pa asnje difekt,fotot jane reale te celularit me te gjitha programet e parainstaluara qe nga prodhimi tamam sic duket ne foto,bateria ne gjendje shume te mire.Shitet 4000 lek.
Te dhenat mund ti shikoni tek:
http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_iii_975-5464.php
3 - Samsung duos ,celulare me 2 karta pa asnje defekt me karikues Cmimi 2000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim