Shes galaxy j6 2019 origjinal

Shitet nga: Elvis 30 Sht 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J6
Shes celularin tim per arsye se kam mar iphone x. Ky telefon eshte 1 muaj i perdorur dhe eshte mbajtur ne menyre perfekte.Eshte origjinal dhe ka ngjyre blu. Te interesuarit te me kontaktojne ne watsap ose te me marin ne telefon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim