Samsung Galaxy J5

230 LEK

Shitet nga: Gresia 29 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung Galaxy J5. 8Gb memorie+ karte memorie 8 Gb. Versioni Europian SM-J500 FN. 5 inch. Sistem Operativ Android 5.1 Lollipop.
Ka shum pak te gervishtura tek pjesa e kapakut prapa. 2 muaj perdorim. Shitet per arsye mosperdorimi. Me karikues dhe kufje origjinale.
Cmimi 230 mije leke, i padiskutueshem.
Leaflet
Në fillim