Shitet telefon Galaxy J5 2016

8 000 LEK

Shitet nga: Henri Isufi 11 Korr 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 960 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Samsung
Telefonit i eshte thyer touch, por nuk ka probleme me funksionimin. Telefoni shoqerohet me 2 kellefa (nje trransparent dhe nje te zi), po ashtu ai shoqerohet edhe me nje karikus.
Henri Isufi
0676254569
Leaflet
Në fillim