Samsung J3

0 LEK

Shitet nga: Rimi 08 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung Galaxy J3 (2016) .... Telefoni do vetem bazen e karikimit dhe boksin e degjimit ....Telefoni shitet me gjithe karikus...Te interesuaret te shkruajne ne what’s upp. per cmimin .0692572608
Rimi
Leaflet
Në fillim