Samsung j3 pro 2016 PER PJESE(por ne gjendje pune)

Shitet nga: Andi 15 Nën 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Samsung
Modeli
Galaxy J3
Samsung j3 pro 2016 32 gb 2gb ram
Eshte ne gjendje punee , por me ekran te krisur,
Per cdo informacion kontaktoni ne whats app dhe pergjigjem direk !

Cmimi i arsyeshem me marrveshje 😁
Leaflet
Në fillim