SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME 4G

210 LEK

Shitet nga: Eris 22 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet Samsung Galaxy Grand Prime 4G. 1 muaj i perdorur eshte i ri pa asnje gervishtje. Eshte ne kuti me te gjith aksesoret e tij bashke me garancine 2 vjecare.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Xham mbrojtes dhe cover dhurate.
Leaflet
Në fillim