Chromecast M100 modeli Fundit

23 EUR

Shitet nga: bledar 29 Jan 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Per unfo ne Watsapp .M100 Wireless Display eshte nje pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, lpad, apo tabletin ne televizorin tuaj, monitor apo projektor Lidhja permes WIFI dhe mund te shfaqni gijithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit j Mund te shikoni filmat tuaj te preferuar ne youtube me cilesi te rezolucionit: 1920 x 1080p, apo te luani lojerat tuaja te preferuara Mjafton qe pajisja tek e cila do shfaqni imazhin te kete 1 porte HDMI tek e cila do vendosni pajisjen Distanca e transmetimit deri ne 10 meg Pershtatet per android dhe iOS

1. Chipset: AM8272

2.Support Wifi: Wifi 802.11ac 2.4G

3. Resolution: support 4K output, but can not decode 4K video

4. No need to switch mode from IOS to Android

5.Dual Core, H.265 Decored Ability
Leaflet
Në fillim