SAMSUNG A8 2018 BLUE GOLD

Shitet nga: IPHO E X 256 GIGA MEMORIE Dje 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A8
NE GJENDIE SHUM TE MIRE SAMSUNG GALAXY A8 I 2018 ME 4 GIGA RAM DHE 32 MEMORIE NGJYRE SHUM E BUKUR BLU KORAL DHE FRAME GOLD VETEM SHITET PER ME SHUM NA GJENI NE FB NE MOBILE KOREA SHOP
https://m.facebook.com/telefonakorean/?ref=bookmarks
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim