Samsung Galaxy A7 (2018)

Shitet nga: Renato Sot 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 500 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A7
Shitet Samsung Galaxy A7 (2018)
arsyeja e vetme e shitjes eshte nje krisje
lehte ne ekran,celulari ka vetem 2 muaj
perdorim.(Verifikimi i perdorimit mund te
behet nga garancia e celularit nga dyqanin
ku eshte blere) Shitet me nje cmim te arsyeshem
ku ne cmim perfshihen kufjet dhe karikuesi,
njekohesisht shoqerohet dhe me fleten e garancise
per te mbuluar shpenzime te ndryshme nga ana e dyqanit ne rast se celulari brenda afatit te garancise shfaq probleme teknike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim