Galaxy A50 dhe Redmi Note 8

43 000 LEK

Shitet nga: Eldi 06 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Galaxy A50 dhe Redmi Note 8
Telefonat jane te rinje, vetem jane hapur kutite

A50 24000 leke
Xiaomi note 8 22000 leke

Nese blihen te dy 43000 leke
Leaflet
Në fillim