Samsung A50 128/4

Shitet nga: Reno 08 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A50
Samsung a50 128 gb memoreje brendhme 4 gb ram i perdorur ne gjenje te perkryer pa gervishje i mbajtur ter kohen me kapak dhe xahm mbrojtes. Shoqerohet me karikuesin orighinal kontakt me whatsapp: 0695717755 cmimi 240 lek i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim