Samsung A50

200 LEK

240 LEK

Shitet nga: Renaldo 21 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhuesi
Samsung
shitet samsung galaxy a50 4/64
6 muaj i perdorur,
i perdorur me kllef dhe xham mbrojtes
Renaldo
0676014358
Në fillim