Samsung A5

Shitet nga: gerti 17 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A5
esht 2 muaj telefon i perdorur , shitet me karikus orgjinal dhe me 2 kasa mbarojtse...
ka xhamin e par pak te thyer dhe nga mbrapa..
i kushtojn 50 milek tja besh orgjinale...
telfoni eshte super ska asgje tjeter.. dhe mund ta shioni nga afer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim