Samsung a40

160 LEK

Shitet nga: Ledjo 08 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung a40 64gb memorje 4gb ram tel eshte ne gjendje shum te mir me kutin e vet dhe te gjitha aksesoret origjinal tel eshte ble i ri para 4 muajah shitet per arsye se dua te kaloj ne iphone pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim