Samsung Galaxy A3 2016

26 000 LEK

30 000 LEK

Shitet nga: Migel 04 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 3 120 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy A3 2016, 16gb memorje, kamera kryesore 13mpx dhe dytesore 5mpx. Tel nuk po ben as 1 muaj qe eshte blere, eshte ne gjendje shume te mire, pa asnje shenje perdorimi, thuajse i ri. E shes per arsye se me kan sjell dhurate tel tjeter.
Leaflet
Në fillim