Shitet Samsung A20S Gjendja 10/10

14 000 LEK

Shitet nga: Aldo 20 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Samsung A20s ne gjendje 10/10 perfekte pune ,
Bateria mban me shume 1 dit
Shoqerohet me karikus origjinal dhe kase mbrojtese

Triple 13 MP, f/1.8, 27mm (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.2, (depth)
Features LED flash, panorama, HDR
Video 1080p@30fps
REAR CAMERA. Dual Camera. Ultra wide 5 MP (F2.2) ...
FRONT CAMERA. 8 MP (F2.0) Face recognition.
FINGERPRINT SENSOR.
INFINITY-V DISPLAY. Super AMOLED. 6.4" FHD+ (720 x 1560) ...
PROCESSOR. Lassen-P+ Dual 1.6 GHz + Hexa 1.35 GHz.
CHARGING. 4,000 mAh (typical*) ...
MOBILE PAYMENT. Samsung Pay (NFC)**
MEMORY. RAM: 3 GB.
Leaflet
Në fillim