Nokia C5-03

0 LEK

Shitet nga: Aleksander 25 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Prodhuesi
Nokia
Celulari eshte i pajisur me bateri dhe karikues.
I marre me 28/12/2015.
Aleksander
0697730066
Leaflet
Në fillim