Shitet Nokia Lumia 800 perfekt

Shitet nga: Rigers Sinjari 16 Tet 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 LEK   3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: Lumia 800
Shitet smartphone Nokia Lumia 800
me sistem Windows.
Ekran 3.7',kamera 8MP,16 Giga memorie.
Me kellef gome ,kufje dhe karikues e fish USB.
Cmimi okazion 30 mij lek i diskutueshem me gjithe aksesor.
Dergoni sms ,whatsapp.
Vetem per 3 dite.Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim