Nokia Lumia 735

12 000 LEK

Shitet nga: S..... 23 Maj 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Nokia
Shitet nokia lumia 735 i blere ne itali dhe me garanci deri ne janar 2018. Tel eshte ne gjendje perfekte dhe shitet per arsye mospordorimi
Leaflet
Në fillim