I RI Nokia Lumia 540

130 EUR

Shitet nga: Nokia 25 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nokia
Shes Nokia lumia 540 i ri i sapoblere ne Itali
Vetem 3 dite i perdorur
Jepet bashke me kuti dhe te gjithe aksesoret
Eshte me faturen e blere ne Itali,shitet per arsye mosperdorimi
sms 0694854425
Leaflet
Në fillim