Nokia lumia 520

5 000 LEK

Shitet nga: Arjan 30 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Nokia
I perdorur
Me qese mbrojtese dhe me klluf
Leaflet
Në fillim