Nokia 6300 GOLD

80 LEK

Shitet nga: Nokia 18 Nën 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Fier
Prodhuesi
Nokia
Modeli
6300
Shitet Nokia 6300 Gold
Cel esht ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje.
Gjithcka esht funksjonale,dhe perfekte
Cmimi i Diskutueshem!
Leaflet
Në fillim