Xiaomi Redmi Note 2 i bardhe 16gb

22 000 LEK

Shitet nga: indrit 25 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 640 LEK / muaj

Shes Xiaomi Redmi Note 2 i bardhe 16gb 2gb ram ne gjendje perfekte, ne kuti me aksesoret origjinal, kellef xhami dhe kapak mbrojtes. Per informacione mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_2-6992.php
Leaflet
Në fillim