Okazion Xiaomi Mi A2

Shitet nga: Mi a2 07 Gush 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK   21 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Xiaomi Mi
tel ka 1 muaj qe e perdor esht me garanci parametra super 4 gb ram 64 rom
kamera dual 20 mpx portarait tel ka vetem nje te krisur shum te vogel ne cep prandaj dhe vjen me kte cmim por qe nuk perben prb fare ne perdorim me garanci qe nuk jep viza apo prb tjera i esht krisur vetem xhami mundesi nderrimi vetem me iphone ose samsung + - diferenca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim