Xiaomi Note 3 Pro Edition

15 000 LEK

Shitet nga: Joan 13 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet telefoni ne gjendje shum te mire , pak i perdorur gjendja 10/10 . Me te gjithe aksesoret , xham mbrojtes , kase dhe karikuesin origjinal . Parametra shum te mire , 3 gb ram , 32 memorie , bateri 4050 mha , procesor hexa core max 1.8 ghz , kamera 16 mpx , kamera para 5 mpx , fingerprint. Cmimi 15000 lek.
Leaflet
Në fillim