Xiaomi MI8 64 GB ne gjendje super

Shitet nga: Genti Sot 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 660 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

36 000 LEK   40 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Xiaomi Mi
Shitet Xiaomi MI8 64 GB versioni global ngjyre e zeze ne gjendje super .

Se bashku me paketimin origjinal , karikues Fast Charge + fleten e garancise
Telefoni eshte blere te ShpresaAL ne 16 Janar .
Ka garanci deri ne 16 Janar 2020 .
Nuk ka asnje lloj difekti si funksional ashtu edhe fizikisht
I mbajtur gjithmone me xham mbrojtes dhe cover gomine
Per me shume specifikime info klikoni :
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_8-9065.php

Jo NderrimeNuk ka njoftime të vizituara
Në fillim