WIKO SLIDE

200 LEK

Shitet nga: klaus 25 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
WIKO
shes telefon wiko slide 200 lek
ose e ndroj me ndonje telefon
eshte i mbajtur mir ju jap dhe nje kapak dhe nje kllef rezerv
Leaflet
Në fillim