Shitet Oneplus One 64 Gb

280 LEK

Shitet nga: Dhimitrios 05 Korr 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Eshte i perdorur 4 muaj.Me shenja minimale perdorimi.Pa gervishtje ne ekran dhe mbrapa.I disponueshem me sistem operativ te modifikuar sipas deshires.
Dhimitrios
0675403534
Leaflet
Në fillim