Shitet Xiaomi Redmi 4X Global

135 LEK

Shitet nga: Luis 09 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shes Smartphone Xiaomi Redmi 4x Version Global ngjyre te zeze.
Cpu snapdragon 435 octa-core 1.4ghz 3gb ram 32gb memorje te brendshme. Miui 9.6 stable android 7.1.2 update ne Miui 10 se shpejti.
Batteri 4100mah Kamera 13 megapixel dhe 5 mpxl.
Fingerprint ( shenje gishti).
Celulari esht ne Gjendje te shkelqyer pa shenjen me minimale mbajtur gjithnje me xham mbrojtes + gomine.
Cmimi 135 mije leke. I diskutueshem.
Per me shume info SMS ne whatsapp. Nuk bej nderrime flm.
Në fillim