PPTV KING 7

20 000 LEK

2 400 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Rei 08 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Shitet PPTV KING 7 i ri ne kuti. Telefoni ka super parametra si me poshte:
Suporton 4G,Android 5.1 Lollipop
CPU: Helio X10 Turbo Octa Core 2.0GHz 64 Bit (MTK 6795)
GPU: PowerVR G6200 (fluid images in 3D games)
High-speed processing platform
ROM 32GB EMMC 5.0
RAM 3GB LPDDR3 933MHz
Kamera mbrapa 13.0MP dual Flashlight,ben video 4K, kamera para 8.0MP Full HD
Ka vend per karte memorie deri ne 128 GB dhe me dy karta sim.
Bateri 3610mAh.
Telefoni shitet me te gjithe aksesoret.
Cmimi i padiskutueshem + 6 muaj garanci.
Leaflet
Në fillim