Okazion Tablet per femij

50 EUR

Shitet nga: Re**** 23 Gush 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 740 LEK / muaj

Tableti eshte ne kuti dhe i pa perdorur
Ngjyre roz
8Gb memorie

Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim