Bluboo Edge

17 500 LEK

Shitet nga: Rei 08 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 100 LEK / muaj

Shitet Bluboo Edge!!! Telefoni ka super parametra si me poshte :
Suporton 4G, eshte me dy karta SIM
Android 6.0 Marshmallow (OTA Uprgradable)
CPU: MTK6737 Quad core 1.3GHz
GPU: Mali T720MP1
High-speed processing platform
ROM 16GB
RAM 2GB
Kamera mbrapa 8.0MP dhe para 5.0MP
Bateria 2600mAh
Telefoni shitet me te gjithe aksesoret
Fingerprint
6 muaj Garanci
Cmimi i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim