Shitet

40 LEK

Shitet nga: Xhorxh 26 Jan 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Iphone 4 16GB ne gjendje shume te mire dhe shume i paster
Celulari shoqerohet me kover dhe karikues

Cmimi 40mij lek
Leaflet
Në fillim