Okazion Komu k1

30 EUR

Shitet nga: klevid kolaci 26 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet telefon komu k1 marke italiane e blere ne itali.Cmimi okazion 40 milek i diskutushem.Ka krisje ne ekran por nuk ndikon fare ne perdorim.Kamera shum e paster hap cdo program instagram,whatsap,facebook etj.Ka vend dhe per kartmemorje
klevid kolaci
0699317354
Leaflet
Në fillim