Eelephone m2...me kuti

21 000 LEK

Shitet nga: elephone 05 Pri 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 520 LEK / muaj

Elephone m2 pothuajse i ri me kuti dhe aksesor orgjinal.
Me parametrat e galaxy s6....3 giga ram octacore dhe 32 giga memorie.. hapje me shenje gishti(finger print) ekran 5.5 inch. Suporton 4g LTE
elephone
0684716252
Leaflet
Në fillim