Super okazion Dodge T6

150 LEK

270 LEK

Shitet nga: besi 27 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
Doogee
Shes telefonin per arsye mosperdorimi esht ne gjendje prefekte nje muaj kam qe e kam bler ka kufje karikus port USB fish dhe xham mbrojte.E shes ose e nderoj me Galaxy5/iPhone 5/samsung tab3.
Dodge T6
Display:5.5HD 1280x720IPS
Chipset:MTK6735 Quad Core
Os:Android 5.1
Internal Memory:2GB RAM+16GB ROM
Camera: 8.0MP(SW13.0MP)Rear camera
2.0MP(SW5.0MP)Front camera.
Per me shum informacion me kontaktoni ne watsap ose cel.
Leaflet
Në fillim