Xiaomi redmi note 3 pro 32GB

145 EUR

2 150 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Xhuljan 28 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 150 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Doogee
Shitet urgjent MARKA:XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO 32GB 3 RAM 16MP KAMERA 4050mAh HAPET DHE ME SHENJE GISHTI
Xhuljan
0697692668
Leaflet
Në fillim