Shitet Celular Lenovo

100 000 LEK

Shitet nga: Genci 21 Maj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 12 000 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Lenovo
Shitet per arsye mos perdorimi.
Asnje te gervishur para dhe mbrapa.
Ram: 1 GB
Momorie: 3 GB
Parametrat e tjer i shihni dhe ne foto.
Kamer para dhe mbrapa.
Telefoni shoqerohet me klluf bashk me kufje dhe karikues .
Leaflet
Në fillim