OKAZION! Lg V30 (Gjendje Perfekte)

209 EUR

249 EUR

Shitet nga: Kristi 29 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
Modeli
V30
Shes LG V30 me sistem android te fundit!
Punon me cdo lloj karte shqiptare!

Ne gjendje PERFEKTE, SI I RI.
vjen se bashku me karikues dhe fishen origjinale
ai qe e njeh si telefon,ja di vleren!

Nga kamerat me te mira Dual 16 mp dhe 5 perpara!
Nuk njef ngecje aspak! Ekran 6 inch SUPER AMOLED!

Detajet: Procesor Snapdragon 835 OCTA core 2.5 GHz
Kamer dual 16 MP dhe 5MP perpara, Ekran 6 inch,Sistem android i fundit 8

Cel. : 0697685926 vodafone club
Leaflet
Në fillim