LG NEXUS 5X

300 LEK

Shitet nga: Tedi 10 Qer 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
Modeli
Nexus 5
shitet lg nexus 5x pa asnje gervishtje me mbrojtese xhami dhe kase dhe kutine origjinale te fabrikes. cmimi i padiskutueshem.
Leaflet
Në fillim