Google Nexus 5 Si i ri

Shitet nga: Elton 16 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 760 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: Nexus 5
Shitet Google Nexus 5 si i ri per vetem 110 euro. Telefoni ka sistem Android 6.0.1 dhe eshte shume i shpejte. Prodhim i LG (Made in Korea)
5 Inc ekrani
2 Giga Ram
16 Giga Memorie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim