LG NEXUS 4

140 LEK

Shitet nga: neti 12 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
LG
Shitet▶Nexus 4 . Tel ka super parametra me 2 gb ram ram dhe procesor shume te shpejte

Gendja ▶8/10.( pa hapur teknikisht) cka do te thote qe eshte 100% fuksional

Cmimi ▶140 mije lek. Okazion i pa diskutushem

Kontakt▶0685315924--Durres.
Leaflet
Në fillim