LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4

Shitet nga: IPHO E X 256 GIGA MEMORIE Dje 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: Model Tjeter
NE SUPER GJENDIE LG G6 THINK Q ME 4 RAM DHE 64 MEMORIE I SAPOARDHUR NGJYRA SILVER PA ASNJE SHENJE PERDORIMI I PAHAPUR ASNJEHERE SI TELEFON SUPER KAMERA FINGER PRINT FACE DETECTION SHUM OPSINE TE TJERA MBAN SHUM MIR BATERI VETEM SHITET 240 MIJ LEK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim