💠 U SHIT 💠 LG-V-35 THINK Q SUUPER TELEFON

Shitet nga: IPHO E X 256 GIGA MEMORIE 16 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: Model Tjeter
NeE GJENDIE 10/10 LG V-35 THINK Q PRODHIM I QERSHOR 2018 NJE NGA VERSIONET ME TE MIRE PRODHIM KOREAN 1000% PROCESOR SNAP DRAGON 845 ME 8 BERTHAMA DISPLAY 6 .0 INCH MEMORIE 64 DHE RAM 6 GIGA NGJYRE SHUM E BUKUR AURORA BLACK PEARL PER ME SHUM NA GJENI NE FB NE FAQEN MOBILE KOREA SHOP OSE NE LINKUN
https://m.facebook.com/telefonakorean/?ref=bookmarks
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim